Tv Ünitesi Ve Açık Raflar

Eğer duvarınızda yeterli yeriniz varsa TV ünitesi ile yetinmeyip bağımsız parçalarla da dekorasyonu renklendirebilirsiniz. Kapalı kutular, açık küçük raflar, etrafına duvara asılacak ses sistemleri ve bunun gibi fonksiyonlar ekler hatta bitkilerle güzelliğini taçlandırabilirsiniz. evimizi dekore ederken evimizin alanına göre özel ölçülerler mobilyalarımızı seçmek en avaantajlısı olacaktır. ev,minizn kullanışlı alanlarını öldürmeden dekorasyona yer vermek gerekiyor.

 

tv

Tv ünitelerini tercih ederken sitemizde mevcut olan modellerimizden faydalana bilirsiniz (https://www.erkowood.com/tv1875-eskitme-agac-tv-sehpasi). TV Sehpalarında modellerimiz şık, maskülen ve klasik ürünlerimiz mevcuttur. Bir tv ünitesi kitaplıksız (https://www.erkowood.com/kitaplik-modelleri) hatta orta sehpasız (https://www.erkowood.com/sehpa-modelleri)olmaz diyoruz. şık spor ve klasik modellerimize göz atmanıza nacizane olarak tavsiye ederiz.

ürünlerimizde masif haşap yani  doğal ahşap kullandığımız için mdf, suntalam gibi ürünlerden daha da uzun ömürlüdür. bunun la birlikte masif ahşap kllanıldığı için bulunduğu ortandaki nemi %40 ile %50 gibi azalttığı biliniyor. buna mütevellik olarak astım hastaları için büyük bir avantajdır.

Ürünlerimizde su bazlı cilarlar kullanıldığı için diğer mobilyalara oranla daaha sağlıklıdır. Tv ünitelerimiz,orta sehpalarımız ve diğer bütün ürünlerimiz çocuk ve yetişkin sağlığı için özel olarak üretilmektedir.