İÇ MİMARLIK DİZAYN, BÜYÜK İNDİRİMLER MEVCUTTUR.
İSTEDİĞİNİZ MODELLER VE TASARIMLARI YAPIYORUZ.
İSTENİLEN ÖLÇÜ VE RENKLERDE ÜRÜN TASARIMI YAPIYORUZ.
WhatsApp Destek

Ahşap Bar Modelleri İle Mekan Mekan İçinde


Özellikle şehir yaşamının yoğun stresi ev içinde farklı rahatlama alanlarına duyulan ihtiyacı arttırıyor. Gün sonunda işten yorgun bir şekilde çıkıp kendini bir yerlere atmak isteyenler bunu hem evde hem de evde değilmiş gibi yapabilir. Nasıl mı? Ahşap bar modelleri ile farklı bir mekan kurgulayabilir ve yorgunluğunuzu evinizde ama hem de evinizde değilmiş gibi üzerinizden atabilirsiniz.

Gün boyunca çalıştıysanız; uzayan toplantılar, yoğun trafik, zamanla yarış, susmayan telefonlar derken zihin de beden de artık isyan edecek noktaya geldiyse rahatlamak sizin de hakkınız. Genellikle işten sonra hemen eve gitmeyip bir mekanda yorgunluk atmak iyi bir çözüm olabiliyor. Soğuk bir şeyler içmek, dışarıda aperatif yemek yemek ve farklı bir mekanda iş konulardan uzak birkaç saat geçirmek kişiyi rahatlatabiliyor ama bunun ardında da yine bir eve dönüş süreci başlıyor. Oysa evinizde farklı bir mekanın enerjisini yakalamanız mümkün. Bunu da size bar modelleri sağlıyor. Evinizin içinde kurgulayacağınız bir mini bar alanıyla günün yorgunluğunu keyifle ve huzurla atabilirsiniz. İşte eviniz için ahşap bar köşesi önerileri...

Ahşap Bar Tezgahları İle Sofistike Bir Ortam

Evde kurgulanmış bir bar alanı ortama sofistike bir hava katıyor. Renkli bir tezgah, ahşap dolaplar ve çelik aletlerin buluştuğu modern bir bar düşünün... Seçenekleriniz elbette bununla sınırlı değil. Zevkinize uygun tarz ve modelleri belirleyerek evinize uygun bir alan kurgulayabilirsiniz. Üstelik bunu salon ve mutfak gibi ana alanlarınızda yapabileceğiniz gibi, evinizin atıl olan bölgelerini de bar olarak kurgulayabilir ve yaşayan alanlar haline dönüştürebilirsiniz.

Merdiven Altını Düşünün

Evlerde merdiven altları genellikle fazla eşyaların konulduğu depolama alanları olarak kullanıyor. Oysa bu alanları farklı şekillerde değerlendirerek evinize dekoratif açıdan özellik kazandırabilirsiniz. Bir bar kurgulamak için merdiven altları oldukça ideal alanlardan... Ahşap bar tezgahını merdivenin basamaklarına göre hizalayın ve sonra istediğiniz özelliklerde barınızı dekore edin. Merdiven altında bir mekan açarak keyifle vakit geçirin.

Boş Duvarlar Boş Kalmasın

Gömme dolaplara alışkınız! Peki, ya göme barlara? Şaşırmayın! Evinizin boş duvarları buraya gömme bir bar kurgulamak için oldukça ideal. Örneğin, mutfağınızın köşesinde oluşturacağınız küçük bir bar köşesi, mutfakta yer kalmayan ihtiyaçlarınız için de bir çözüm sunuyor. İçeceklerinizi depolamak için ise özel bir alan yaratmış oluyorsunuz.

Pencere Önünde Keyifli Saatler

Pencere önlerine her zaman iki berjer bir sehpa konacak diye bir kural yok öyle değil mi? bu alanlar pek ala bar olarak dekore edilebilir. Düşünsenize, pencerenizin önünde ahşap bir bar ve endüstriyel tabureler yer alıyor. Arkadaşlarınızla iş çıkışında manzaraya karşı içkinizi yudumluyorsunuz. Hem de dilediğiniz saate kadar... Üstelik eve dönmenizi gerektiren bir durum da yok çünkü zaten evinizdesiniz! Kulağa hoş geliyor öyle değil mi?

Ahşap Bar Modelleri Küçük Alanlar Değerleniyor

Evinizde bir işe yaramadığını düşündüğünüz, atıl olarak kabul ettiğiniz alanları bar olarak kurgulayabilir ve yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Bu küçük alanlar evde farklı köşeler yaratmak için oldukça elverişli alanlardır. Ahşap barınızda, konuklarınızı keyifle ağırlamak için artık daha fazla zaman kaybetmeyin!