İÇ MİMARLIK DİZAYN, BÜYÜK İNDİRİMLER MEVCUTTUR.
İSTEDİĞİNİZ MODELLER VE TASARIMLARI YAPIYORUZ.
İSTENİLEN ÖLÇÜ VE RENKLERDE ÜRÜN TASARIMI YAPIYORUZ.
WhatsApp Destek
Hakkımızda

ERKO WOOD

Erkowood kaliteli kullanışlı doğal ahşap ürünlerini düşük fiyata sunarak daha fazla kişiyi mutlu etmeye odaklanmıştır. Erkowood her bireyin tarzına hitap eder ve ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Doğal ağaçtan oluşan ürünlerimiz kullanışlı ve sağlam üretilmektedir. Ürünlerimizi doğal ahşap ve metal ile birleştirip evinizin, bahçenizin herköşesinde gönül rahatlığı ile gönlünüze göre dekore edebilirsiniz. Doğal ahşap ürünlerimizi büyük titizlikle sizin ve bizim beraber oluşturduğumuz özgün tasarımları ortaya çıkarmaya özen gösteren bir firmadır.

Firmamızın özel tasarımcılarının Doğal ahşap ve metal ile birleştirdiği özel ahşap bar modellerimiz, mini bar modellerimiz, ahşap masa,metal kitaplık ve bir çok katogori ile karşınızda olmaya odaklanmıştır. Görsellerimize stüdyo resimleriyle birlikte,müşteri ürünlerimizi paylaşmaktan büyük keyif almaktayız.

Yurt dışında her kesimden ilgi gören Erkowood kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atmıştır. Ana prensibimiz verilen sözleri yerine getirmektir.

müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefiyle yola çıkmıştır.

Birçok çokuluslu, kendi alanında lider firmayla çalışan Erkowood, stratejik önceliklerini 3 ana başlık altında toplamıştır.

 

    Alanında deneyimli ekip ve Mobilya Süreci
Mobilya alanında edindiği tecrübeyle, tüm mobilya,ürün teslim süreçlerinin A'dan Z'ye doğru yürütülmesine yardımcı olur.

 

    Esnek ve yenilikçi organizasyon
Tecrübeli kadrosunun yanında, eğitimli ve genç iş geliştirme ekibiyle, tüm pazar yerlerin de fark yaratacak yenilikleri takip eder ve uygular.

 

   Açık ve Sorunsuz iletişim
Müşterileriyle doğrudan, şeffaf ve yoğun iletişim için de olmaya önem verir, olası problemlere çözüm üretme konusunda aktif olarak yer alır.

 

Misyonumuz

Yaşam alanlarınızı sizler için en iyi şekilde tasarlamak ve size özel mükemmeli yakalamak.