WhatsApp Destek
Hakkımızda

ERKO WOOD

Erko Wood kaliteli kullanışlı doğal ahşap ürünlerini düşük fiyata sunarak daha fazla kişiyi mutlu etmeye odaklanmıştır. Erko Wood her bireyin tarzına hitap eder ve ev dekorasyonunda önemli bir yere sahiptir. Doğal ağaçtan oluşan ürünlerimiz kullanışlı ve sağlam üretilmektedir. Ürünlerimizi doğal ahşap ve metal ile birleştirip evinizin, bahçenizin herköşesinde gönül rahatlığı ile gönlünüze göre dekore edebilirsiniz. Doğal ahşap ürünlerimizi büyük titizlikle sizin ve bizim beraber oluşturduğumuz özgün tasarımları ortaya çıkarmaya özen gösteren bir firmadır.

Firmamızın özel tasarımcılarının Doğal ahşap ve metal ile birleştirdiği özel ahşap bar modellerimiz, mini bar modellerimiz, ahşap masa,metal kitaplık ve bir çok katogori ile karşınızda olmaya odaklanmıştır. Görsellerimize stüdyo resimleriyle birlikte,müşteri ürünlerimizi paylaşmaktan büyük keyif almaktayız.

Yurt dışında her kesimden ilgi gören Erko Wood kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atmıştır. Ana prensibimiz verilen sözleri yerine getirmektir.

Misyonumuz

Yaşam alanlarınızı sizler için en iyi şekilde tasarlamak ve size özel mükemmeli yapmak.