İÇ MİMARLIK DİZAYN, BÜYÜK İNDİRİMLER MEVCUTTUR.
İSTEDİĞİNİZ MODELLER VE TASARIMLARI YAPIYORUZ.
İSTENİLEN ÖLÇÜ VE RENKLERDE ÜRÜN TASARIMI YAPIYORUZ.
WhatsApp Destek
GP114 GARDROP

GP114 GARDROP

64,689 TL

GP102 GARDROP

GP102 GARDROP

64,689 TL

GP121 GARDROP

GP121 GARDROP

53,595 TL

GP111 GARDROP

GP111 GARDROP

40,660 TL

GP122 GARDROP

GP122 GARDROP

31,420 TL

GP120 GARDROP

GP120 GARDROP

40,660 TL

GP128 GARDROP

GP128 GARDROP

33,269 TL

GP117 GARDROP

GP117 GARDROP

59,141 TL

GP116 GARDROP

GP116 GARDROP

40,660 TL

GP103 GARDROP

GP103 GARDROP

36,968 TL

GP106 GARDROP

GP106 GARDROP

38,810 TL

GP115 GARDROP

GP115 GARDROP

36,968 TL

Ahşap Gardolaplara 4 Adımda Yaz Ayarı

Yaz geldi, artık lahana bebekler giyinme mevsimi bitti. Şimdi tiril tiril etekler, uçuş uçuş elbiseler, rengarenk aksesuarların mevsimi! Yaz mevsiminde doğayla birlikte gardırobunuz da kabuk değiştirsin istemez misiniz? Yapacağınız yeni düzenlemelerle gardırobunuzu hem hafifletin hem de yaz ayarına getirin!

Herkesin yenilenmeye ihtiyacı var. Özellikle de mevsim geçişlerinde... İşte bahardan yaza geçtik bile, sıcaklar kendini iyice belli etti. Plajlar dolup taşmaya başladı, tatil için bavullar hazır! Peki, ya hala kışlık kıyafetlerini kaldırmayanlar ne olacak? Acele edin, kışın kasvetini üzerinizden atmanın, yaz güneşine sıcacık gülümsemenin ve kalın giysileri kaldırıp incecik tişörtleri gün yüzüne çıkarmanın vaktidir şimdi! Haydi, hep birlikte gardırobunuzu yaz ayarına getiriyoruz. Nasıl mı? Şu dört önemli adımla:

Yeniliğe İlk Adım: Toparlama

En sık dağılan ve toplanması en zahmetli olan yer gardırop. Özellikle de ne giyeceği konusunda kararsızlar için... Üstelik kış aylarında kalın giysilerle, kazaklarla gardıroplar iyice şişiyor ve toparlanması da bir o kadar zor hale geliyor. Yaz aylarında hafiflemenin yolu öncelikle kışlık giysileri toparlayıp kaldırmaktan geçiyor. Bunu yaparken bütün bir kış giymeyip ama kıyamayıp da atamadığınız fazlalıklarınızı ayırmayı unutmayın. Bütün bir kış boyunca elinizi bile sürmediğiniz giysileriniz dolabınızda boşuna yer tutmaya devam etmemeli. Eğer herhangi bir lekesi ve söküğü yoksa, yıpranmamış ve renkleri solmamışsa, ihtiyacı olanlar için bu giysilerinizi ayırabilirsiniz.

İkinci Adım: Düzenleme

İkinci önemli işlem dolabınızı yeniden düzenlemek olmalı. Kıyafetlerinizi renklerine göre veya türlerine göre ayırabilirsiniz. Örneğin, kot pantolonlarınızı ve şortlarınızı bir araya getirebilir, tişörtlerinizi ayırabilirsiniz. Kıyafetlerinizi renklerine göre de düzenleyebilirsiniz. Bir başka öneri olarak, en sevdiğiniz giysi kombinlerini bir araya getirerek, art arda asabilirsiniz. Bu sayede kombin yapma derdinden kurtulmuş olursunuz. Böyle bir düzenleme, nelere ihtiyacınız olduğunu ve aslında nelere ihtiyacınız olmadığını görmeniz açısından da iyi olabilir. Ne kadar çok kıyafeti askıda tutarsanız sizin için o kadar avantaj olur. Böylelikle gardırobunuzda aradığınızı bulmanız hızlanır ve kolaylaşır.

Olmazsa Olmazlara Dikkat

Herkesin gardırobunda muhakkak olmazsa olmaz bazı parçalar vardır. Örneğin, kadınlar için siyah düz bir elbise hayat kurtarıcıdır. Günlük hayatta spor bir kombinle de bu siyah elbiseyi kullanabilir, özel bir yere giderken ayağına geçirdiği bir stilettoyla durum da kurtarabilir. İşte gardırobunuzda bu olmazsa olmazları siz de belirlemeli ve onları ayrı bir yerde konumlandırmalısınz. Acil bir durumda, hızlı bir şekilde bir yere gitmeniz gerektiğinde bu olmazsa olmazlar çok işinize yarıyor.

Aksesuarlarınıza Yer Açın

Yaz aylarının en güzel yanı giysilerle birlikte bol bol aksesuar kullanabiliyor olmak. Güneş gözlüğü, saç bandı, bandana, renkli kemerler, püsküllü fularlar... Gardırobunuzda kıyafetlerinizle uyumlu aksesuarlarınız için de yer açmayı unutmayın. Mutlaka dolabınızın bir bölümünü ya da bir çekmecesini aksesuarlarınıza ayırın. Böylece hepsini bir arada görebilir ve kıyafetinize en uygun olan aksesuarı hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.