Covid 19 Korona Virisünde Nelere Dikkat Etmeliyiz

Türkiye hatta dünya gündeminde olan COVİD. 19 (KORONA VÜRÜSÜ)

2019 un 12. Ayın dan başlayan COVİD 19 VİRÜS salgını tüm dünyayı etkisi altına almış durumda. Doğal olarak ekonomik sıkıntıların da kol gezdiği bu dönem de nelere dikkat etmeliyiz biraz onlara değinelim istedik. Siz değerli müşteri ve okuyucularımızın sağlığı bizim için çok değerli. Bu kapsam da home ofis olarak sizlere evlerimizde sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

1440x810-cmsv2-a1b179ad-7f1e-5023-be82-e2738a95c089-4563150


( COVİD 19 ) NEDİR?


Koranavirüs hastalığı ( COVİD 19 ) yeni bir virüsden kaynaklanan bulaşıcı bir hastalıktır.
Hastalık kuru öksürük, ateş ve daha ciddi vakalarda nefes almada zorluk gibi semptomlarla birlikte solunum yolu sorununa (girip gibi) yol açar ve ilk olarak akciğerlerimizde baş gösterir.cEllerinizi sık sık yıkayarak, yüzüne dokunmak dan kaçırarak ve kendini iyi hissetmeyen kişilerle yakın temastan kaçınmaya en az (1 metre) uzak da bulunarak kendimizi koruya biliriz. Kritik bu aşamada alınan ürünler temizliği için dikkat etmeliyiz. Öncelikle evde kendimizi yapacağı bir sprey ile doğal ahşap mobilyalarımızı hem dezenfektan edip, hem de bakımını yapmış olalım.

unnamed

 

- 1 sprey şişe
- 1 tatlı kaşığı karbonat
- 1 tatlı kaşığı limon yağı
- Yarım limon suyu
- Ilık su

Bütün bu malzemeleri şişede iyice karıştığına emin oluna kadar sallayalım ve mobilyalara uygulayalım. Hem daha parlak hem (koronavirüs) e meydan okumak adına harika bir dezekfentan olur.
Koranavirüs (covid-19) dünya genelinde ihracat, ithalat, ekonomik ve sosyal olarak herkesi etkileyecektir. Bu günler de ekonomiye can vermek adına üretmeye devam etmekteyiz. Covid 19 un yarattığı ekonomik krizi ilk olarak virüsü yenmek aynı zaman da Türkiye esnafı olarak kriz dönemlerini en hafif en zararsız olarak atlatmayı planlamaktır.