Minimal Yaşam Alanlarınızı Nasıl Daha Geniş Yapabiliriz


Yeni yapılar bilindiği üzere minimal küçük yapılardır. yeni Jenerasyonun genel de tek başına yaşam sürdürmeleri olası bir durum almıştır. Bu çağdaş Yaşama bizim de ayak uydurmamız için zorunlu olabiliyoruz. Öyleyse bu zorunluluğu mutluluğa çevirmekte bizim elimiz de. Ahşap mobilya , klasik , spor ve çağdaş mobilyalarımızla evlerimizi, ofisleriimizi dekore edebiliriz. Bu yazımızda salon  ile ilgili ahşap mobiilya seçimlerimizi renk uyumlarını ve bir çok püf noktalarına yer vereceğiz. Dekorasyonlarımızda  minimal tasarım anlayışı, en temel ihtiyaçların karşılandığı ahşap mobilyalara yer verilen, fazla detaylara girmeden göz yorucu bir görünümün engellenmeye çalışıldığı, ahşap'ın kendi sade renklleriyle huzurlu bir atmosferin sunulduğu stil olarak dikkat çekiyor. Minimal düzene bir öneri olarak sunacağımız; ''TV1782 TV ÜNİTE KİTAPLIK SETİ ''  örnek verebiliriz. Bu setimizle tv ünitesi çekmece yada dolap olarak tercih edebileceğiniz harika depolama alanı olarak kullanabiliz. Gerek ortalıktaki fazlalıkları, gerek yemek takımlarımızı saklayabileceğimiz alana sahiptir. iki yanda duran kitaplıklarımız ile ister süs eşya yada antikalarımızı sergileyebilir, isterseniz kitap kurtları için kitaplarını düzene koyabileceği bir alan olarak kullanıla bilir.whatsapp-image-2020-02-02-at-19-51-25-2

Ürünleri seçerken renk uyumları, ölçü ve kullanım amacına göre tasarlamak ise bizim işimizdir. yukarıda bahsettiğimiz ''TV1782 TV ÜNİTE KİTAPLIK SETİ'' beraber şık orta sehpa yada masa konbinlermizlede minimal yaşam alanlarınızı dekor edebiliriz. ''SP6000 İSTANBUL SEHPA MODELİ'' Orta sehpamızı ayrıyetten zigon sehpaya istiyaç duymadan rahatlıkla kullana bileceğiniz başka bir şıklıktır. salonumuzda oturma bölümü hazır hale gelmiştir.

 

istanbul

 

Minimal Bir Masaya Ne Dersiniz


Yemek bölümümüz için ahşap mobilyanın ve demirin şıklığıyla devam edelim.  Türk ve Dünya Kültürlerinde yemek masalarında keyif yapmak çok yaygındır bunun için ahşap tasarımlarımızda bençli modelleri seçmeniz bir terçihtir. Masalarımızın çoğunda benç tercih edilebilir. Montessori bir şıklıkla kalmayıp klasik şıklığa geçiş yapmak için bençlerin üzerine puf, minder yaptırabilirsiniz. ''M1732 AĞAÇ LADİN YEMEK MASASI''  güzel tercihlerden biridir.

ym1732